Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Lichaamsgrootte | 164 cm F-cup |
| Netto gewicht | 33kg |
| Volledige buste | 78cm |
| Onder buste | 56cm |
| Taille | 61cm |
| Heup | 91cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Schouder | 34cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij













































































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.