Beschrijving
Over haar
Dit is een echte liefdespop die is ontworpen om je te laten genieten van Russische poppenseks. Dankzij een combinatie van sexy goede looks en vleesachtig gevoel. Deze sekspop enge verhaal echte pop heeft de beste eigenschappen die je zoekt in een realistische liefdespop. Daarom is dit de beste liefdespop voor al je seksuele behoeften.
Bovendien is deze sekspop biertap liefdespop zeer functioneel. Dit betekent dat elke centimeter van dit sekspop lichaam real doll is ontworpen om het menselijk lichaam nauwkeurig na te bootsen. Dit betekent dat real doll volwassen seks zo meeslepend wordt.
Bovendien is deze hentaihaven cosplay sekspop een realistische toevoeging aan je echte sekspop speelgoedcollectie. Dankzij een hoog niveau van duurzaamheid, gedragen door stevige bouwkwaliteit. Waardoor deze nicki minaj poppenhuis sekspop monster de perfecte seksuele metgezel is.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 170cm Geïntegreerde kop |
| Borstbeeld | 102cm |
| Taille | 68cm |
| Heup | 92 cm |
| Arm | 63cm |
| Schouder breedte | 43cm |
| Been Lengte | 87cm |
| Voet lengte | 24 cm |
| Penis lengte | 15cm |
| Anale diepte | 20cm |
| Netto gewicht | 47kg |
Poppen Galerij






























































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.