Beschrijving
Over haar
Onze realistische sexy liefdespoppen zijn ontworpen en gemaakt van originele materialen die zowel duurzaam als duurzaam zijn. Deze sexy liefdespoppen zien er mooi uit en hebben een perfect lichaam en gemiddelde grootte. Als je fantaseert over verdomde sexy liefdespoppen, dan moet je voor deze levensechte sekspoppen gaan, want ze bieden je echt plezier en ze hebben ook een geweldig lichaam, verleidelijk uiterlijk en middelgrote borsten. Het vinden van een volwassen sekspartner kan een beetje stressvol zijn, en daarom raden we deze levensgrote sekspoppen voor mannen aan. Het zijn de meest realistische sekspoppen, en het zijn ook fantasie-sekspoppen.
We hebben een breed scala aan verschillende selecties waaruit je kunt kiezen, en onze realistische sekspoppen zijn erg mooi, betaalbaar en uniek. De ervaring die je opdoet door haar te neuken is niet te vergelijken met welke andere ervaring dan ook, en ze is niet alleen de beste seksuele partner, maar ze biedt ook het beste gezelschap, en ze kan lang meegaan als je goed voor haar zorgt.
Als je nieuw bent op de markt voor sekspoppen of als je nog niet hebt besloten voor welke pop je moet gaan, dan raden we je deze fantasie-sekspoppen aan.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 165cm |
| Borst lijn | 80cm |
| taille lijn | 57,5 cm |
| Hippe lijn | 94 cm |
| Schouder breedte | 34cm |
| Arm lengte | 67 cm |
| Been Lengte | 106cm |
| Voeten Maat | 20cm |
| Dij Lijn | 52cm |
| Kalf Lijn | 30cm |
| Netto gewicht | 39,5 kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.