Beschrijving
Over haar
Dit is een zeer realistische wm doll sekspop, een die is gemaakt om je de allerbeste seksuele ervaring te bieden. Dus als je van kinky tf sekspop wrede vuile komische scènes houdt. Dan is deze realistische echte pop perfect om de perfecte "jongen eet zijn sperma van sekspop" fantasie te creëren.
Bovendien, als je een sekspop met dit kwaliteitsniveau vindt. Zal het een veel hogere prijs hebben. Dus, deze petite busty sekspop biedt je waarde die ver boven het prijsniveau ligt. Dit maakt deze real life sekspop Japan realm pop een perfecte keuze om van je seksuele fantasieën te genieten.
Bovendien is deze sekspop waarschuwing echte pop zeer duurzaam. Je belooft talloze sessies van intense liefdesbeoefening. Deze robot sekspop unboxing echte pop belooft consistente extase. Dit is een prachtige 3x-pop sekspop site liefdespop die alle beste functies heeft die je nodig hebt in een realistische liefdespop.
Dimensies
| Hoogte | 20,47 inch/52 cm |
| Borstomvang | 33,6 inch/85,3 cm |
| Heupomvang | 33,2 inch/84 cm |
| Taillemaat | 44,96 cm/17,7 inch |
| Been lengte | 20cm |
| Netto gewicht | 16,8 kg |
| Vaginaal | 16,5 cm/6,5 inch |
| Anus | 15 cm/5,6 inch |
Poppen Galerij








































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.