Beschrijving
Over haar
Maak kennis met de blonde Jessica sekspop – een voorbeeld van een levensecht en hoogwaardig model dat momenteel verkrijgbaar is op Amazon. Het is een hoogwaardig TPE-product gemaakt van hoogwaardig TPE en een huidachtige menselijke huidtextuur die een bijna echte zintuiglijke waarneming creëert. Haar slanke taille, lange golvende haar, flitsende en doordringende blauwe ogen zullen je sprakeloos maken.
Onze experts hebben individueel en vrij nauwkeurig elk kenmerk gecreëerd, van de opwindende stoutmoedigheid tot de kwetsbare gezichtskenmerken op de kunst. Een Jessica-liefdespop wordt verzonden in stealth-opslagdozen met afmetingen die precies goed zijn voor verzending door wereldmarktleiders om uw persoonlijke integriteit te beschermen.
Wees het model van je diepste verlangens met de band van deze betoverende schoonheid. Je kunt direct beginnen met genieten van de genoegens van een persoonlijk plezierspeeltje, door nu te bestellen en de beste pleziergenoot te verzamelen (blonde Jessica sekspop van Amazon).
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 170 cm D-cup |
| Schouder | 36cm |
| Bovenste borst | 84cm |
| Onderste borst | 62 cm |
| Taille | 58cm |
| Heup | 88cm |
| Dijbeen omtrek | 50cm |
| Kuitomtrek | 30cm |
| Beenlengte | 85cm |
| Voeten lengte | 22cm |
| Netto gewicht | 37,5 kg |
| Monddiepte | Niet beschikbaar |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.