Beschrijving
Over haar
Een realistische Japanse sekspop heeft een sexy lichaam. Ze kan worden aangepast zodat ze eruitziet als een beroemdheid naar keuze. Je kunt de sekspopmaten kiezen uit de borsten, vagina, heupen en billen. De levensgrote fitness-sekspop is een must-have. Deze liefdespop heeft de vorm van een model en kan jouw diepste fantasieën waarmaken.
Britse liefdespoppen zijn levensechte siliconen sekspoppen. Ze hebben een bewezen staat van dienst op het gebied van duurzaamheid. U kunt ervoor kiezen om een zwangere echte pop bij uw bestelling van sekspoppen op te nemen. Uw wensen zijn hier de enige belangrijke factoren.
Plezier mag niet beperkt blijven tot mannen. Vrouwen hebben ook recht op wereldschokkende orgasmes. Ze moeten weten hoe het gevoel van het krullen van de tenen voelt. In onze volwassenpoppenuitverkoop hebben we speciaal sekspoppen voor haar gemaakt. Vrouwen kunnen de vorm en lengte van de penis specificeren om aan hun wensen te voldoen. Deze stevige sekspoppen zijn verkrijgbaar in verschillende huidtinten, kapsels en lichaamstypes.
Ten slotte zijn trio's, homoseks, lesbische seks, BSDM en elke andere vorm van seksuele geaardheid die als raar wordt beschouwd allemaal acceptabel voor de Britse liefdespoppen.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 171cm |
| Borstbeeld | 87cm |
| Taille | 56cm |
| Heup | 91cm |
| Schouder | 37cm |
| Arm | 56cm |
| Been | 100cm |
| Voet | 20cm |
| Netto gewicht | 39kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.