Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 150cm |
| Netto gewicht | 28kg |
| Borstbeeld | Klein: 72cm |
| Gemiddeld: 82cm | |
| Groot: 87cm | |
| Taille | 50cm |
| Heup | 76cm |
| Arm lengte | 60cm |
| Schouder | 30cm |
| Been | 80cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Vagina Diepte | 16cm |
| Anus Diepte | 12cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.