Beschrijving
Over haar
The sex doll strapon will be useful if you get a detachable penis in sex doll. Looking to buy the best men sex doll, our online store has lots of realistic sex dolls on sale. The mom and doll sex video can up your foreplay game.
Purchasing lingerie for the mara jade sex doll helps your love doll stay sexy all day. When a man fucks robotic sex doll, he is awed by the possibilities of going on several rounds of sex with a willing partner. The black male sex doll for women is heavily built with muscles in the right places.
Looking to purchase the best silicone doll for women? Then check out the sliconwives sex doll review as they are honest opinions from life size sex doll users. Having a sexual partner like the harga sex doll jepang cuts the extra cost of brothels and dates as the love doll demands nothing.
Dimensies
| Hoogte | 169 cm |
| Gewicht | 37,5 kg |
| Borsten | 83,5 cm |
| Onder buste | 67 cm |
| Taille | 57cm |
| Heup | 101cm |
| Schouder | 35,5 cm |
| Dij | 51cm |
| Voet | 22,5 cm |
| Vagina | 18cm |
| Anus | 17cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.