Beschrijving
Over haar
Amy Reid is een ervaring die we iedereen minstens één keer in hun leven willen gunnen, en het avontuur is iets dat je direct nodig hebt. Je hoeft geen latex bruidspop te hebben voor je huwelijksreis, de Amy Reid sekspop is de mooiste sekspop met hd-video's van haar die haar nog steeds geen recht doen. De MZR sekspop is een van de mooiste sekspoppen met grote ogen die je ooit zult zien, en in de klasse van alle Dollfie sekspoppen is dit een sekspop om mannelijke anale seks mee te hebben. Ze is ook de perfecte fetisj sekspop als je een scat-fetisj hebt of graag sekspopvideo's opneemt, omdat de sekspop aanvoelt als zijde en het gemakkelijkst schoon te maken is. Met een beetje zeepsop kun je deze liefdespop schoonmaken en je seksuele avontuur opnieuw beginnen, zonder beperkingen van wie dan ook.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Lichaamsgrootte | J-cup van 164 cm |
| Netto gewicht | 34kg |
| Volledige buste | 86cm |
| Onder buste | 56cm |
| Taille | 61cm |
| Heup | 91cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Schouder | 34cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.