Beschrijving
Over haar
De productie en het ontwerp van sekspoppen hebben een nieuwe wending genomen. Er komen dagelijks verzoeken binnen om verschillende gemiddelde kijkmaten. Je ziet bijvoorbeeld een beschrijving van een sekspop die in een schoenendoos past of een plus-size TPE-pop voor mannen. Dit bewijst dat mensen verschillende behoeften hebben.
De Harley Quinn sekspop R34 komt te hulp in een bezoedelde relatie. Loslaten en investeren in Kimmy, de Lovecok sekspop, garandeert je seksuele bevrediging.
Met de Xise Real 3D sekspop porno kun je je eigen sekspop tieten gif maken. Of het nu gifs of pornofilmpjes zijn, ze dienen als herinnering aan een geweldige sekservaring. Een vrouw die als sekspop wordt gebruikt, zal aan het einde ongetwijfeld klagen, want mensen kunnen nu eenmaal niet onbaatzuchtig zijn. Seks met een meisje met een pop is voordelig. Een crepie sekspop is toegewijd aan het voeden van je verlangens en het vervullen van je fantasieën.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 168cm |
| Borst | 86cm |
| Onder buste | 69cm |
| Taille | 64cm |
| Heup | 96cm |
| Arm lengte | 68cm |
| Beenlengte | 100cm |
| Voet lengte | 23cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Netto gewicht | 43kg |
Poppen Galerij





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.