Beschrijving
Over haar
Houd je ervan om pijpen te krijgen en het misschien aan vrouwen te geven? Emily, de lesbische sekspop is voor jou. Zoals op de foto te zien is, is deze blondharige pop een bom, geposeerd om jou te plezieren. Met een afneembare tong en drie verschillende snelheden is alle 148 cm van deze sexy liefdespop hier om te gebruiken.
Flexibel en gemaakt van huidachtig materiaal, belooft deze mannequinpop je een leuke tijd te bezorgen, je uit elkaar te spreiden en je te likken tot je klaarkomt. Dankzij geavanceerde technologie heeft deze liefdespop voor volwassenen een poesje ontworpen met het beste van het beste, strak en roze, en ze buigt haar rug net zo goed als ze op jou neerdaalt.
Als je strap-on lullen wilt verkennen en iemand wilt neuken die altijd tot je beschikking staat, dan is Emily de luxe pop voor jou, van haar grote tieten die smeken om gezogen te worden tot haar smeerbare kont.
Dankzij een ingebouwd eetsysteem heeft ze een warm poppenkutje, ontworpen door vrouwen voor vrouwen. Klaar om je het beste hoofd van je leven te geven, wil ze weten: hoe snel is te snel?
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 155cm |
| Borst | 73cm |
| Taille | 56cm |
| Heup | 77 cm |
| Been Lengte | 81cm |
| Voet lengte | 18cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
| Orale diepte | 12cm |
| Netto gewicht | 29kg |
Poppen Galerij























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.