Beschrijving
Over haar
Heb je ooit een betaalbare sekspop zo sexy en aantrekkelijk gezien? De populaire gratis sekspop kon dat nooit! De Melena sekspop mex is een goedkope maar superieure realistische vrouwelijke FF7 Aerith sekspop. Wat valt er niet te waarderen, vooral met haar tieten en kont zo groot en soepel dat ze de sekspop, die wiebelt en pikken dp't, een sekspop wordt genoemd?
De vrouwelijke anime-pop heeft een buitengewoon zachte, mensachtige huid. Haar prachtige gezicht en lichaam zijn gemaakt van hoogwaardige hypoallergene materialen, waardoor ze veilig is voor menselijk contact.
Je hebt alles te winnen door deze sexy real doll te bestellen. Je seksleven wordt een stuk spannender en intenser. Het maakt niet uit of je op zoek bent naar een Satan sekspop, Freddy Mercury sekspop of Aiko liefdessekspop. Ze is veelzijdig. Dit is je kans om een liefhebbende partner te vinden die net zo gek is als jij!
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 157cm |
| Borstbeeld | 60cm |
| Taille | 52cm |
| Heup | 84cm |
| Arm lengte | 47cm |
| Voet | 21cm |
| Netto gewicht | 32kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.