Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 166cm |
| Borst lijn | 79cm |
| taille lijn | 54cm |
| Hippe lijn | 82cm |
| Schouder breedte | 33cm |
| Been Lengte | 85cm |
| Arm lengte | 59cm |
| Dij Lijn | 45cm |
| Kalf Lijn | 29cm |
| Voeten Maat | 21cm |
| Netto gewicht | 32kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.