Beskrivelse
Om henne
Dette er en godt detaljert bbw 2018 sexdukke. Derfor, hvis du elsker en sexdukke, stor rumpedesign. Denne livlige sexdukken er perfekt for en jente som har sex med dukken. Takket være en godt detaljert kjøttlignende tekstur i hver kroppsdel. Det føles så realistisk å kose seg med denne nydelige helkroppsdukken.
Dessuten bør munnen til en sexdukke være brukbar. Og det er det definitivt. Gjør dette til en av de best rangerte sexdukkene på markedet. I
tillegg til den realistiske allierte godt detaljerte designen. Denne bjd sex dukken c er svært funksjonell. Fra hud som føles like ofte og like smidig som en menneskehud. Til kjøttlignende teksturer i hver kjøttfulle, buede del. Dette er en av de beste rene dukkene for sexdukker som kan kjøpes for penger. Dessuten liker den beste og minste petite sexdukken. Denne sexdukken på nedre halvdel har stramme, ribbede og velstrukturerte vaginale og anale passasjer for å fullføre opplevelsen.
Dimensjoner
| Høyde | 19,29 tommer/49 cm |
| Bryststørrelse | 25,98 tommer/66 cm |
| Hoftestørrelse | 25,2 tommer/64 cm |
| Midjestørrelse | 40 cm/15,75 tommer |
| Benlengde | 8 cm |
| Netto vekt | 8,5 kg |
| Vaginal | 16,96 cm/6,68 tommer |
| Anus | 13,5 cm/5,33 tommer |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.