Beskrivelse
Om henne
Opplev Dollmanor Sex Doll som vil ta din seksuelle opplevelse til et annet nivå, og det er virkelig en dukke av perfeksjon og med realistisk følelse. Fra de fineste materialene til det mesterlige håndverket til den vibrerende sexdukken, den som gir den ultimate tilfredsstillelsen er den du alltid har ønsket deg.
Den kunstige eller syntetiske silikon-sexdukken føles som en ekte en, og detaljene er imponerende. Den feilfrie huden er supermyk å ta på og har enestående kurver som gjør det utenkelig at du ikke har med en ekte person å gjøre.
Forresten, den nyeste vibrasjonsteknikken og endrede funksjoner som hårfarge, øyenfarge er allerede tilgjengelige modeller på markedet, teknologien går allerede det lengste punktet. Dermed er det ingenting som ikke er jevnere eller mer spennende helt fra begynnelsen av de lidenskapelige møtene.
Nyt Dollmanor Sex Doll og gjør drømmene dine til virkelighet med neste nivå av teknologi innen virtuell virkelighet.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 153 cm |
| Øvre byste | 77 cm |
| Under Bust | 61 cm |
| Midje | 55 cm |
| Hofte | 78 cm |
| Bein | 80 cm |
| Fot | 18 cm |
| Skjededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Muntlig dybde | 12 cm |
| Netto vekt | 29 kg |
Dukkegalleri






























































































Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.