Beskrivelse
Om henne
For røff sex er slicone sexdukken en perfekt passform. Realistiske sexdukkeprodusenter har integrert materialer som silikon, tpe og latex i dukkesuitens sexdukker for holdbarhetsformål. Hvis en mann knuller en sexdukke, kalles det ikke utroskap hvis partneren kan være enig.
Mange mennesker er faktisk involvert i transny kjærlighetsdukkesex for å bli bedre for sine menneskelige partnere. På sexdukke. com, er det forskjellige kategorier av sexdukker å velge mellom. DC dukkehus sexdukken gir de beste fotjobbene.
Det er ingenting som sexdukkedød siden nradetthal-sexdukken bare kan bli utslitt og erstattet. Sexdukken i mørk nettporno viser de rareste sexstillingene og menn som kommer fra handlingene til slicone sexdukken. Det er mulig å praktisere orgasmebegrensning med en sexdukke i naturlig størrelse.
Dimensjoner
| Høyde | 165 cm |
| Vekt | 43 kg |
| Bryster | 92 cm |
| Under Bust | 66 cm |
| Midje | 63 cm |
| Hofte | 112 cm |
| Skulder | 38 cm |
| Lår | 62 cm |
| Fot | 23 cm |
| Vagina | 18 cm |
| Anus | 17 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.