Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 165 cm |
| Bryst | 76 cm |
| Midje | 62 cm |
| Hofter | 88 cm |
| Armlengde | 67 cm |
| Skulderbredde | 36 cm |
| Calv Circum | 29 cm |
| Lår Circum | 45,5 cm |
| Benlengde | 87 cm |
| Fotlengde | 23 cm |
| Netto vekt | 34 kg |
| Muntlig dybde | 12 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.