Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 170 cm |
| Brystlinje | 91 cm |
| Midjelinje | 61 cm |
| Hip Line | 95 cm |
| Skulderbredde | 36 cm |
| Benlengde | 84 cm |
| Armlengde | 63 cm |
| Lårlinje | 51 cm |
| Kalvelinje | 31 cm |
| Føttstørrelse | 25 cm |
| Netto vekt | 45 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.