Beskrivelse
Om henne
Sexdukker har eksistert i mange år: Uansett hvordan denne er unik, er den den første sexdukken fra Shin Takagi for voksnes nytelse. På nettsiden vår finner du en liste over førsteklasses og realistiske dukker, blant annet vår bestselger – Sex Doll Torso with Big Ass. Denne torsoen er elegant og laget av materiale forsterket med banebrytende teknologi, og er designet ned til de fineste detaljer i et forsøk på å tilby brukerne en unik følelse. Kurvene er sjenerøse og materialet som brukes er like mykt som huden, og når du bruker det, vil det føles som om det er ekte vare. La dine villeste drømmer spille ut når du forlover deg selv og kjærlighetsdukken din med Shin Takagis sexdukke overkroppsstore rumpa. Oppgrader spillet ditt i dag på måtene du gleder deg selv og partnerne du deler det med.
Dimensjoner
| Materiale | Silikonhode + TPE-kropp |
| Høyde | 159 cm |
| Øvre bryst | 98 cm |
| Nedre bryst | 65 cm |
| Midje | 58 cm |
| Hofte | 95 cm |
| Skulder | 35 cm |
| Benlengde | 102 cm |
| Lår | 53 cm |
| Armlengde | 66 cm |
| Såle | 22 cm |
| Netto vekt | 43,5 kg |
| Muntlig dybde | 12 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anus dybde | 15 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.