Beskrivelse
Om henne
Ladies and gentlemen, meet the Samus sex doll; she is 156 cm tall and comes with a fashionable B bust. This provocative beauty is purpose built to provide satisfaction for the soul as it looks, feels, and functions like a true masterpiece. Crafted in premium material to ensure max durability
and printed in life-like materials to achieve that stunning look; it is hard to tell that this is not a real doll.
But it doesn’t end there, we also present to you the Dua Lipa sex doll, unleashed and sitting pretty on your table with curves that are quite irresistible. Ascribing to a height of 156cm with full lips, smooth and shiny hair, and eyes that can enamor anyone.
Full protestation of pleasure as these dolls are the most stunningly beautiful as well as created to fulfill the unique experience that one could ever imagine. Choose your fantasies as these dolls are designed with different type of fantasies and are also designed in a way to ensure optimum satisfaction each time.
Better leisure is only a click away with erotic’s premium quality sex dolls – the playground where dreams come true!
Dimensjoner
| Materiale | Silikonhode + TPE-kropp |
| Høyde | 155cm A Cup |
| Netto vekt | 32 kg |
| Bryst | 74 cm |
| Midje | 56 cm |
| Hofte | 87 cm |
| Skulder | 33 cm |
| Væpne | 47 cm |
| Hånd | 15 cm |
| Bein | 82 cm |
| Fot | 18 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri













Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.