Beskrivelse
Om henne
Dette er en godt detaljert og realistisk amia-sexdukke. En som ble bygget for å tilby den aller beste kvalitetsstandarden. Denne cosxz sexdukken er svært realistisk, både når det gjelder utseende og følelse. Derfor ble denne asiatiske dukke-sextape-dukken designet for å fullt ut stimulere alle dine seksuelle behov.
Videre har denne sexdukken anime-hodedukken de beste funksjonene du leter etter i en ekte dukke. Derfor, med denne nye sexdukken 2000 $ ekte dukke. Du kan se frem til å nyte en flott seksuell opplevelse. Gang på gang.
Moorever, med denne sexdukken sex xnxx dukken. Du kan være trygg på at din fullstendige seksuelle tilfredsstillelse endelig er innen rekkevidde. Derfor, hvis du ønsker å nyte cum sex dukke verbal opplevelse. Da er dette den beste sexdukken for par trekant.
Moorever, hvis du er interessert i store kuk vs sexdukkefantasier. Dette er en perfekt sexdukke p*** hub ekte dukke.
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 170 cm |
| Bryst | 91 cm |
| Midje | 72 cm |
| Hofte | 95 cm |
| Væpne | 62 cm |
| Skulderbredde | 43 cm |
| Benlengde | 78 cm |
| Fotlengde | 24 cm |
| Penis lengde | 15cm / 25cm |
| Oral dybde (kun mykt hode) | 12 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Netto vekt | 38 kg |
Dukkegalleri









Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.