Beskrivelse
Om henne
Ikke alle har vært borti sexdukkesiden:literotica.com, men vi sparer deg for turen. Hvis det du vil ha er en sexdukke fra en realistisk helkroppssexdukke, så har vi det beste sexdukkehodet og TPE-hule puppene sexdukkeoverkroppen for deg. Hun er den beste sexdukken for de som ønsker å gå videre fra latex-dukkemodellene. Emma, sexdukken, er sesongens 160 cm smilende sexdukke. Reddit sexdukkefyren, ama, ser ut til å være enig. Den blodbårne sexdukken gir deg en nytelse uten like, med lange, smidige ben som ser ut til å fortsette for alltid og et vinnende smil for å fengsle deg på ansiktet hennes. Det er ingenting du ønsker fra denne kjærlighetsdukken som ikke vil bli raskt og enkelt levert. Du vil glede deg over å se henne helt oppskummet eller oljet opp, kroppen dekket av væske. Alt du ønsker går.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 165 cm |
| Bryst | 91 cm |
| Midje | 58 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Skulder | 35 cm |
| Benlengde | 87 cm |
| Armlengde | 60 cm |
| Fotlengde | 21,5 cm |
| Netto vekt | 36 kg |
| Muntlig dybde | 12 cm |
| Vaginal dybde | 22 cm |
| Anal dybde | 18 cm |
Dukkegalleri






















































































Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.