Beskrivelse
Om henne
Allow me to make your way of entertainment even better, meet your new best friend – the sex doll. Carefully designed and produced, this almost real item is produced from high quality materials to meet the needs of its consumers.
From the hair down to the toes our team of professional artists ensures every detail of the Asian guy using sex doll video is made to give you the satisfying experience you desire. The skin shade is amber, and that contributes to exotic image while keeping the natural look.
It does not stop on the exterior since the interior intricate designs give our sophisticated hi-tech sexdoll model touches of hair color, eye shape, etc. , which makes the Amber group’s product exclusive.
Experience the quintessence of pleasure now without the slightest effort, by ordering our professionally developed product because only experts know what it takes to make the most memorable night.
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 165 cm |
| Bryst | 85 cm |
| Under Bust | 71,5 cm |
| Midje | 61,5 cm |
| Hofte | 86 cm |
| Væpne | 61 cm |
| Palm | 17 cm |
| Skulder | 33 cm |
| Bein | 84 cm |
| Føtter | 21 cm |
| Netto vekt | 38 kg |
| Vaginal dybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri










Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.