Beskrivelse
Om henne
Leter du etter en nydelig sexdukke fra det virkelige liv. En som ser ut som en ekte jente ble forvandlet til en sexdukke-rørdukke? Da er denne konosuba sexdukken akkurat det du trenger. Dette er fordi denne son-sexleketøydukken har et veldig realistisk og godt detaljert utseende. I tillegg til dette. Du får også en kjøttlignende tekstur. Uansett hvor berøringen din havner.
Dessuten er denne ekte dukke-sex-animerte dukken fullt funksjonell. Dette betyr at du får utforske et bredt spekter av seksuell aktivitet. Derfor, hvis du lurer på hvordan du kan animere sexdukken din. Du trenger bare å veksle mellom tilpasningsalternativene. Derfor kan denne enorme puppene m cup sexdukken fås til å ligne så mye på drømmejenta din. Dermed gjør denne dimitrescu sexdukken til et virkelig godt laget sexdukkeansikt fra bildet.
Dimensjoner
| Materiale | Silikonhode + TPE-kropp |
| Høyde | 170 cm |
| Brystlinje | 105 cm |
| Midjelinje | 57 cm |
| Hip Line | 95 cm |
| Skulderbredde | 36 cm |
| Benlengde | 89 cm |
| Armlengde | 59 cm |
| Lårlinje | 53 cm |
| Kalvelinje | 35 cm |
| Føttstørrelse | 21 cm |
| Netto vekt | 47 kg |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri























Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.