Apraksts
Par viņu
Atklājiet visu laiku labāko seksa lelli, kas jebkad izstrādāta saskaņā ar Joy modeli. Izgatavota no vismodernākajām tehnoloģijām un reālistiskiem materiāliem, šī reāla izskata seksa lelle apmierinās visas jūsu vēlmes. Dabisks izskats un formas, kas atspoguļo vīrieša vai sievietes formas, katrs insults liks jums izbrīnā elsties.
Tomēr mūsu Prieka modeli unikālu padara tas, ka tas var ne tikai staigāt un manipulēt, izmantojot iepriekš definētus skriptus vai ar balsi. Jo mūsu īsto robotu seksa leļļu video ar skaisto Joy modeli var likt jums justies tā, it kā jūs dzīvotu savā fantāziju pasaulē.
Atklājiet patiesu privātumu 2. 0 ar pasaulē modernākajām seksa lellēm — iepazīstiet Joy Model un esiet gatavs vislielākām baudām.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 163 cm |
| Krūšu izmērs | E |
| Pilna krūtis | 88 cm |
| Viduklis | 63 cm |
| Gurns | 90 cm |
| Pēda | 20 cm |
| Mutes dziļums | 15 cm |
| Maksts dziļums | 17 cm |
| Anālais dziļums | 15 cm |
| Neto svars | 37 kg |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.