Apraksts
Par viņu
Welcome to the Houston Sex Doll Store, your go-to sex doll provider for the best real-life silicon and TPE made sex dolls. Our sex doll store stands behind the best high-quality and lifelike sex dolls that will take care of your sexual desires. The real life sex doll pics in our shop are unbeatable and will become the reality of your dreams.
Sex dolls in our group’s library are a work of art with a particular focus on detail and none other than the best products used. These dolls ranged from their silky smooth skin to their realistic facial features, each part was carefully designed, so you could truly have a life-like experience.
Artificial intimacy and sex have come a long way since they were first developed. Sex robots are not only synonymous with sexual partners, but they are also a source of intimacy and care that allow lonely people to cultivate a healthy inner self. A robot that is anatomically correct can help in prolonging the quality of life through technological care by developing a truly personalized and automated relationship.
Finding what you are searching for is easy because we have an array of male and female sex partners at the Houston Sex Doll Store. Look into our website today and learn about new ways to charge up your marriage life which you never have experienced before.
Izmēri
| Materiāls | TPE galva + TPE korpuss |
| Augstums | 158cm D veida kauss |
| Plecu | 33 cm |
| Krūšu augšdaļa | 80 cm |
| Krūšu apakšējā daļa | 59 cm |
| Viduklis | 54 cm |
| Gurns | 82 cm |
| Augšstilba apkārtmērs | 46 cm |
| Teļš Girts | 29 cm |
| Kājas garums | 83 cm |
| Pēdu garums | 21 cm |
| Neto svars | 33 kg |
| Mutes dziļums | 12 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.