Apraksts
Par viņu
Vai esat gatavs atklāt nepārspējamu un pārsteidzošu seksuālo baudījumu ar šo augstākās kvalitātes seksa lelli? Vai vēlaties redzēt, kā darbojas ideāls sekss sieviešu orgasmam? Šī darlin chewbacca seksa lelle ir mākslas darbs, kas saviļņo ikviena erotiskās vēlmes. Tādas daiļavas kā seksa lelle Haruna Ruto parādās eksotiskajos īsto lelles seksa videoklipos.
Jūs varēsiet ienirt nepārspējamas seksuālās fantāzijas pasaulē ar seksa lelli Boneca. Šī autentiskā varavīksnes seksa lelle piedāvās pavisam jaunu erotisku pieredzi ar savām reālistiskām detaļām un reālistisku sajūtu. Šī ir izcila un valdzinoša mīlas lelle, kas nāk prātā ikreiz, kad iedomājas, kā digitālā seksa lelle Tonijs, populārs melnādains seksa lelle, vai Tramps ar seksa lelli.
Labākā A-tases TPE seksa lelle, kas veic tādus krāšņus seksuālus varoņdarbus kā viņa, vienmēr ir naudas vērta.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 166 cm |
| Krūtis | 86 cm |
| Viduklis | 56 cm |
| Gurns | 92 cm |
| Rokas garums | 48 cm |
| Pēda | 21 cm |
| Neto svars | 40 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.