Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | Silikona galva + TPE korpuss |
| Augstums | 170 cm |
| Krūtis | 80 cm |
| Viduklis | 68 cm |
| Gurns | 90 cm |
| Plecu platums | 36 cm |
| Rokas garums | 50 cm |
| Rokas garums | 15 cm |
| Kāju garums | 80 cm |
| Augšstilba līnija | 52 cm |
| Teļu līnija | 33 cm |
| Pēdu izmērs | 21 cm |
| Maksts dziļums | 14 cm |
| Anālais dziļums | 10 cm |
| Neto svars | 42 kg |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.