Apraksts
Par viņu
Apmieriniet savas sajūtas ar labākajām seksa lellēm kaufen, kas ir tik tuvu reālajai dzīvei, cik vien varat iedomāties! Šīs ir reālistiskas seksa lelles, kas patiktu patērētājam, izmantojot svaigu, jauku materiālu un prasmīgi izgatavotas, lai imitētu reālu cilvēku. Katrai lellei ir arī tādas autentiskas īpašības kā āda, pievilcīgi mati un kustība caur locītavām. Mēs lepojamies ar lielisko profesionālu amatnieku komandu, kas katru lelli izgatavo ar rokām un pilnā reālisma apjomā. Pateicoties spīdīgajiem un labi noformētajiem iepakojumiem kopā ar diezgan efektīviem piegādes pakalpojumiem, cilvēkiem vairs nav jākaunas ļauties saviem nepiepildītajiem sapņiem. Tad kāpēc gaidīt? šodien jums pieder viena no mūsu izsmalcinātajām seksa lellēm, un jūs esat soli tuvāk sava sapņu seksa partnera atrašanai.
Izmēri
| Materiāls | Pilns silikons |
| Augstums | 162 cm |
| Krūtis | 94 cm |
| Zem krūtīm | 64 cm |
| Viduklis | 60 cm |
| Gurns | 100 cm |
| Roku garums | 63 cm |
| Plecu platums | 39 cm |
| Kāju garums | 81 cm |
| Pēdu izmērs | 21 cm |
| Mutes dziļums (tikai mīksta galva) | 12 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
| Neto svars | 38 kg |
Leļļu galerija











Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.