Apraksts
Par viņu
Vai esat nejauši saticis Hentai Yuki Pocket Anime 105 cm TPE seksa lelli? Šī seksīgā lelle ir brīnums pati par sevi. Viņa ir lieliski piemērota tiem, kam patīk anime mīlas lelles un kas vēlas nofotografēties xhamster seksa lelles mirkļos vai izmēģināt Yuki seksa lelles fantāzijas. Kabatas anime seksa lelles dizains nodrošina, ka tā ir pārnēsājama un ērta lietošanā, un ar seksa lelles izmēru 105 cm tpe, lelles reālistiskie izmēri nozīmē, ka jūs izbaudīsit ikvienu no tā, sākot no seksa lelles porno attēlu scenārijiem līdz pat Hentai seksa lelles mirkļiem. Šī seksīgā lelle var sajust jūsu pieskārienu
pievienojot vēl svarīgāku reālisma staru. Ar šo izsmalcināto seksa lelles darinājumu jūs izjutīsiet 70. gadu seksa lelles nostalģiju. Šī ir jūsu sapņu mīlas lelle, un mēs nevaram vien sagaidīt, kad varēsim to jums dāvināt.
Izmēri
| Materiāls | Pilns silikons |
| Ķermeņa izmērs | 175 cm |
| Neto svars | 30 kg |
| Pilna krūtis | 82 cm |
| Zem krūtīm | 63 cm |
| Viduklis | 53,5 cm |
| Gurns | 91 cm |
| Pēdas garums | 20 cm |
| Plecu | 34 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anusa dziļums | 15 cm |
| Mutes dziļums (mīksta galva) | 12 cm |
Leļļu galerija


























Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.