Apraksts
Par viņu
Ļaujiet man iepazīstināt jūs ar vīram vispatīkamākajiem draugiem – mūsu lelles bārbijas izmēra mīlas lelles. Šīs ir labi iedibinātas meistarības un stingras mīlestības lelles, kas ir izgatavotas ar nolūku apmierināt visas jūsu fantāzijas.
Mūsu seksa leļļu izstrādājumi ir izgatavoti no izciliem materiāliem, tādējādi liekot tām justies un izskatīties pēc iespējas reālāk. Pateicoties gludajai ādai uz virsmas, sarežģītajām sejām un lokanajām ekstremitātēm, tie šķiet ļoti reālistiski.
Šīs mīlas lelles ir labi uzbūvētas un ar pārdomātām locītavām, tāpēc varat novietot lelli jebkurā sev tīkamā pozīcijā. Turklāt tajos ir iekļauti daudzi aksesuāri, kas var arī padarīt šo pieredzi vēl labāku. Sajūti visciešāko saikni ar visaugstākā līmeņa seksa lellēm – katra vīrieša arsenālā ir jābūt šīm lellēm. Pasūtiet tagad un sagādājiet tik daudz prieka, cik varat iedomāties.
Izmēri
| Materiāls | Silikona galva + TPE korpuss |
| Augstums | 166 cm |
| Krūtis | 82 cm |
| Zem krūtīm | 59 cm |
| Viduklis | 52 cm |
| Gurns | 85 cm |
| Plecu | 35 cm |
| Arm | 68 cm |
| Kāja | 89 cm |
| Pēdas | 20 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Mutes dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 14 cm |
| Neto svars | 33 kg |
Leļļu galerija


































































































Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.