Apraksts
Par viņu
Veidojot seksa lelles, piemēram, Ria's grimoire seksa lelle, kas pazīstama arī kā seksa leļļu foruma labākā anālā lelle, jūs nodrošināsiet daudzas lietas, viena no tām ir tāda, ka, izņemot to, ka lelle ir TPE, tai nav nekā kopīga ar TPE seksa lelli, dee. Šī cosplay seksa lelle ir tik jauka anime pildspalvas seksa lelle, un tas maksā vairāk par jūsu seksu. atļauties.
Ja mēģināt izvairīties no pirkuma, iegādājoties jaukāku mīlas lelli, atcerieties, ka neviens nekad nav teicis, ka viņam patika sekss ar ⅙ izmēra lelli. Jums ir nepieciešama lelle, kas var jūs turēt tikpat labi kā jūs viņu un pat parādīties tā, kā jums vajag. Nespēlējiet nekādas spēles ar saviem orgasmiem; izvairieties no stāstiem, kas skar šodienu.
Izmēri
| Materiāls | Silikona galva + TPE korpuss |
| Augstums | 170cm D veida kauss |
| Plecu | 36 cm |
| Krūšu augšdaļa | 84 cm |
| Krūšu apakšējā daļa | 62 cm |
| Viduklis | 58 cm |
| Gurns | 88 cm |
| Augšstilba apkārtmērs | 50 cm |
| Teļš Girts | 30 cm |
| Kājas garums | 85 cm |
| Pēdu garums | 22 cm |
| Neto svars | 37,5 kg |
| Mutes dziļums | Nav pieejams |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.