apibūdinimas
Apie ją
Ar ieškote laisvų sąnarių sekso lėlės. Toks, kuris gali manyti? Ši sekso lėlė su zyliu cumshot tikra lėlė pasižymi lankstumu ir tvirtu sudėjimu, kurio ieškote. Taip yra dėl detalaus raganos sekso lėlės dizaino. Tokia, kurios 1/8 dydžio vyriška sekso lėlė niekada nepasiektų.
Be to, ši karada ni kiite sekso lėlė yra puikus pasirinkimas, jei norite mėgautis visiškai įtraukiančiu seksu. Taigi, tai ideali harmonijos lėlė visiems jūsų seksualiniams poreikiams patenkinti. Šios rausvų plaukų sekso lėlės dėka. Galite būti tikri, kad kiekvieną akimirką tyrinėdami savo drąsiausias seksualines fantazijas su šia sekso lėle Zoastria. Žada būti visiškai I,,erzinantis. Vadinasi, su šia sekso lėlė išdulkinta lėlė. Galite būti tikri, kad jūsų visiškas seksualinis pasitenkinimas yra vos už kelių paspaudimų. Jums net nereikia jaudintis dėl sekso lėlės kilmės. Galite būti ramūs, kad gausite vieną iš geriausių žmonių sekso lėlių tiekėjų internete.
Matmenys
| Aukštis | 16,14 colio / 41 cm |
| Krūtinės dydis | 24,02 colio / 61 cm |
| Klubo dydis | 30,51 colio / 77,5 cm |
| Liemens dydis | 42 cm / 16,54 colio |
| Kojos ilgis | 20 cm |
| Grynas svoris | 7,5 kg |
| Makšties | 14 cm / 5,5 colio |
| Anus | 13,26 cm / 5,22 colio |
Lėlių galerija


































































































Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.