apibūdinimas
Apie ją
Seksas su lėlėmis Tifa yra tai, ką rekomenduojame išbandyti kiekvienam bent kartą gyvenime, o jei ieškote vieno iš ekspertų, kurie suteiktų jums viso gyvenimo patirtį, rekomenduojame sekso lėlę Mia. Ji panaši į Stephanie sekso lėlę, išskyrus tai, kad ji yra liesa sekso lėlė. Ji yra metų sekso lėlė, o dar geriau nei Tifa lėlės seksas, ji gali atlikti lėlės seksą Leni taip, kaip jūs sekso lėlės porno HD vaizdo įraše.
Ji yra sekso lėlė vyrams ir išnaudos visus savo sekso lėlės raumenis, kad įsitikintų, jog esate patenkinti. Jos šlaunys aprūpintos technologija, leidžiančia joms įsikibti į jūsų šlaunis ir judėti laiku su jūsų potėpiais, paliekant jums tikresnę meilės lėlės patirtį. Be to, visos trys jos angos parašytos skirtingai, o tai reiškia, kad jūs ne tik patiriate estetinį malonumą dulkinti tris skirtingas angas, bet ir burna, išangė ir pūlingas jaučiasi skirtingai, taigi ir jutiminį malonumą. Jai labiausiai patiks vandens pagrindo lubrikantas, o šiltas sekso lėlės pūlingas yra įmanomas dėl mūsų pateikto USB šildymo įdėklo. Ir ji neapgaudinėja, nerėkia ir nepyksta. Labai geras kompromisas, jei paklausite mūsų.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 158 cm |
| Biustas | 75 cm |
| Juosmuo | 49 cm |
| Klubas | 81 cm |
| Rankos ilgis | 63 cm |
| Pėda | 21 cm |
| Grynas svoris | 32 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija





































































































Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.