apibūdinimas
Apie ją
Tai labai tikroviška robozou lėlės sekso žaidimo nulaužta lėlė. Toks, kuris pasižymi gražia išvaizda, tikroviškumu ir ilgaamžiškumu. Taigi, sekso lėlės eksperimentas užbaigiamas. Taigi, jei norite mėgautis neprilygstamu realizmu. Ši sekso lėlė su šiluma yra geriausias pasirinkimas jūsų poreikiams. Taigi ši kawaii sekso lėlė puikiai tinka vaikinui, kuris masturbuojasi su sekso lėle.
Be to, ši automatinė sekso lėlė leidžia seksui su sekso lėlėmis jaustis taip tikroviškai. Dėl detalaus dizaino. Taigi, kaip ir geriausios natūralaus dydžio moteriškos sekso lėlės rinkoje. Tai aukščiausio lygio sekso lėlė. Sukurta taip, kad būtų užtikrinta pakankamai intensyvi stimuliacija.
Be to, ši sekso lėlė skirta gaidžiui yra labai tikroviška. Taigi net profesionalus sekso lėlių testuotojas gali patvirtinti, kad toks gyvenimas yra toks, kokį siūlo sekso lėlė.
Matmenys
| Aukštis | 19,29 colio / 49 cm |
| Krūtinės dydis | 25,98 colio / 66 cm |
| Klubo dydis | 25,2 colio / 64 cm |
| Liemens dydis | 40 cm / 15,75 colio |
| Kojos ilgis | 8 cm |
| Grynas svoris | 8,5 kg |
| Makšties | 16,96 cm / 6,68 colio |
| Anus | 13,5 cm / 5,33 colio |
Lėlių galerija




















Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.