apibūdinimas
Apie ją
Klausydami ar skaitydami sekso lėlės apžvalgą, galėsite priimti pagrįstą sprendimą, kai įsigysite sekso lėlę. Vyriškų sekso lėlių svetainėje: xvideos.com galima įsigyti įvairių sekso lėlių. Atsiradus pritaikymui, galite nuspręsti įsigyti sekso lėlę su #98 galva arba sekso lėlės galvutę #130, kaip norite.
Perkant tikrą sekso lėlę sek, svarbu kartu įsigyti ir sekso lėlės aksesuarų. Kas yra sekso lėlės skeletas? Seksualinė lėlė su skeletu, tokia kaip kira audinio sekso lėlė, gali išlaikyti pusiausvyrą dėl skeleto.
Trejetas su realistine sekso lėle ir žmogiškais partneriais yra tik būdas tobulėti sekso srityje. Didžiulė zylė sexdoll turi masyvias krūtis, kurios puikiai tinka zylėms dulkinti. Matyti sekso lėlę, kuri čiulpia jūsų penį per oralinio sekso seansus, yra tikroviškų sekso lėlių pranašumas.
Matmenys
| Aukštis | 161 cm |
| Svoris | 52 kg |
| Krūtys | 109 cm |
| Po krūtine | 81 cm |
| Juosmuo | 102 cm |
| Klubas | 125 cm |
| Pečius | 43 cm |
| Šlaunis | 66 cm |
| Pėda | 23 cm |
| Makštis | 18 cm |
| Anus | 17 cm |
Lėlių galerija



















Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.