apibūdinimas
Apie ją
Tai labai tikroviška sekso lėlės transformacijos fanfic tikra lėlė. Toks, kuris buvo sukurtas siekiant užtikrinti, kad jums patiktų visapusiškai įtraukianti seksualinė patirtis. Vadinasi, ši suaugusių vyriška pusiau sekso lėlė turi visas funkcijas, kad jūsų drąsiausios seksualinės fantazijos taptų realybe.
Be to, ši amerikietiška graži mergaičių lėlė sekso lėlė buvo sukurta taip, kad atlaikytų energingą seksą. Tai reiškia, kad galite tyrinėti laukines agresyvias seksualines fantazijas nepažeisdami šios tanabe sekso lėlės. Vadinasi, ši wendy meilės lėlė yra labai patvari.
Be patvarumo, ši Tiffany sekso lėlė buvo sukurta taip, kad mėgdžiotų žmogaus kūną. Tai reiškia, kad pajusite švelnią, lygią ir elastingą odą, minkštumą kaip įlinkius ir raukšles. Ir viską užbaigti. Jaučiatės įtempti, briaunoti ir geros tekstūros skylės seksui su tikra lėle. Taigi galite atkurti savo geriausią l puodelio sekso lėlės vaizdo įrašą. Taigi ši fantastinė sekso lėlė puikiai tinka jūsų seksualiniams poreikiams.
Matmenys
| Grynas svoris | 19,18 svaro / 8,7 kg |
| Bendras svoris | 26,83 svarai / 12,17 kg |
| Makšties ilgis | 6,3 colio / 16 cm |
| Išangės ilgis | 5,91 colio / 15 cm |
| Kojos ilgis | 1,18 colio / 3 cm |
| Kojų apimtis | 15,75 colio / 40 cm |
| Sėdėjimo aukštis | 10,04 colio / 25,5 cm |
| Klubų plotis | 11,81 colio / 30 cm |
Lėlių galerija











































































Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.