apibūdinimas
Apie ją
Visiško dydžio lėlės yra MILF lėlės, sukurtos taip, kad atrodytų kaip animacinio filmo personažas. Paprastai jie yra pagaminti iš audinio ir turi dideles galvas, mažus kūnus ir labai dideles akis. Žmonės juos naudoja, kad padėtų jiems jaustis artimesniems su mylimais personažais. Gyvenimą primenančios lėlės dažniausiai parduodamos parduotuvėse, tačiau kartais jos parduodamos ir internetu.
Animacinės sekso lėlės yra pritaikytos taip, kad tilptų į mėgstamą animacinių filmų personažą, kurį visada turėjo. Šios didelės lėlės turi anime panašių funkcijų, tačiau jos yra šiek tiek papildomos, kai kalbama apie personažus. Svetainėje galite rasti mažų krūtų lėlių paveikslėlių su lėlių matmenimis.
Kai kurios sekso lėlės turi judančias dalis, taip, tikros lėlės, judančios šios lėlės, turi lėlės veidą ir didelę seną tikrą lėlės galvą ant kūno. Šios sekso lėlės dėvimos su seksualiu apatiniu trikotažu arba gražia liemenėlėmis ir prie jų derančio apatinio trikotažo. Paprastai jie yra prieinami su judančiomis rankomis ir kojomis. Šios lėlės yra matematikos genijus
Taigi, mūsų svetainėje parduodamos tikros lėlės. Juos galite įsigyti su nuolaida.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 168 cm |
| Krūtinė | 79 cm |
| Juosmuo | 59 cm |
| Klubas | 87 cm |
| Grynas svoris | 39 kg |
| Burnos gylis | 12 cm |
| Makšties gylis | 22 cm |
| Analinis gylis | 18 cm |
Lėlių galerija











Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.