apibūdinimas
Apie ją
Suaugusiųjų sekso lėlės žaislas, atitinkantis jūsų seksualinius poreikius, padeda lengviau pasiekti kulminaciją. Lėlės su makiažu turi skirtingą išvaizdą kiekvieną kartą, kai jas puošiate. Kaip vyriška sekso lėlė dulkina vaikino užpakalį, gėjų lėlė nesiskundžia. Seksas su lėle yra geriausias būdas suprasti savo seksualinius poreikius be atsakomybės prieš nieką.
Moterų liemens sekso lėlė turi raumenų, reikalingų moteriai laikyti vietoje. Taip pat tarp šlaunų rasite stačias vyriškas organas. Seksualinės lėlės bamba visada yra švari ir netoksiška, turėtų norėti, kad ten būtų liežuvis.
Realistiška sekso lėlė AliExpress garantuoja, kad pasieksite geriausią formą. Matote sekso lėlę doujin gyvą iškart po to, kai pasiekiate kulminaciją, o sekso lėlė yra iškart už jūsų. Aifei
Matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 170cm D taurė |
| Grynas svoris | 40 kg |
| Biustas | 89 cm |
| Juosmuo | 57 cm |
| Klubas | 98 cm |
| Pečius | 36 cm |
| Ranka | 51 cm |
| Ranka | 15 cm |
| Kojos | 80 cm |
| Pėda | 20 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.