apibūdinimas
Apie ją
Vienintelis dalykas, kurį galite padaryti dėl savęs, kai reikia įsigyti sekso lėlę, yra turėti tikrą meilės lėlę. Ši moteriška lėlė Malia yra tiesiog tobula lėlė. Ši sekso lėlė yra elegantiška ir tikroviška kaip tik jums. Ji turi lygiausią užpakalį ir makštį.
Aptakus kūnas su žvaliomis krūtimis ir labai tikroviškas silikoninis korpusas yra viskas, ko jums reikia norint sužadinti seksualinį potraukį. Su šia sekso lėlės asile galite atsidurti mielame lėlės fetiše.
Ar pavargote nuo masturbacijos, tai tiesiog nebesusina ir jums reikia kitos išeities, kad išlaisvintumėte savo seksualinį nusivylimą; paimk viską ant šios suaugusios sekso lėlės; ji pasirengusi išlaisvinti jus nuo jūsų seksualinio nusivylimo.
Taip pat su ja galite sukurti savo sekso lėlę; ši seksuali meilės lėlė taip pat yra pritaikoma sekso lėlė, todėl matote, jai nerūpi, ar norite, kad ji pakeistų plaukus, ar norite, kad ji pakeistų akių spalvą; ji pasirengusi viskam dėl tavęs. Ši pigi sekso lėlė vyrams yra geriausia, kokią tik galite gauti bet kur, o jei būsite išmintingesni, jau būsite pakeliui į užsakymą.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 170 cm |
| Krūtinė | 77 cm |
| Juosmuo | 52 cm |
| Klubas | 85 cm |
| Pečius | 33 cm |
| Rankos ilgis | 62 cm |
| Pėdos ilgis | 20 cm |
| Grynas svoris | 35 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija



















































































Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.