Descrizione
Di lei
Do you know that we have the best Waterproof Slender dolls? The life-like mega sex dolls are the best affordable sex dolls on the market, with better quality than even the Junkrats plan sex doll. The 62-pound sex doll is not only realistically weighted but has a beautiful face, which is the reason why she is quickly sold out of the western sex doll pa stores. It’s not necessary for a woman to have sex with a sex doll, but when you see this video sex doll, men who do the same will not be judged as hard either. She is a vision in her entirety. The waterproof sex doll is perfect for swimming or shower sex, and you don’t have to worry about damaging the xnxx sex doll, unlike the Eskimo sex dolls. You will have fun watching the sex doll fucked hard and fast and even more fun fucking her by yourself.
Dimensioni
| Materiale | TPE |
| Corporatura | Coppa B da 172 cm |
| Peso netto | 39 kg |
| Busto completo | 79 cm |
| Sotto Busto | 66 cm |
| Vita | 58 cm |
| Anca | 86 cm |
| Lunghezza del piede | 21 cm |
| Spalla | 38 cm |
| Profondità della vagina | 18 cm |
| Profondità dell'ano | 15 cm |
| Profondità orale | 12 cm |
Galleria delle bambole












Recensioni
Ancora non ci sono recensioni.