Leírás
Róla
Jobban szereted a sportos, elegáns megjelenést? Szereted az ázsiai szexbabáidat, mint kisfiúk, kalandvágyóak és játékos természetűek? Nos, ha te is szereted az élethű szexbabákat, akkor lehet, hogy megtaláltuk neked a szerelmes babát. Ő Rae! Nem szereti az unalmast, ezért szórakoztató színű haja van, és szép a frizurája, de ez nem itt a vége.
A csábító szexbabamellek gyakorlatilag hívogatnak, és csábító póza elgondolkodtat azon, hogy mi mindenre képes… Akár kipróbáltad a szexbabát, és jobban szereted a teljes méretű szerelmes babákat, vagy még csak most ismerkedsz egy élethű emberrel. baba, és a lehető legjobb minőséget szeretné, ez az egyik legjobb valódi baba a piacon jelenleg. Ha szeretnél egyet, vásárolj tőlünk igazi szexbabákat.
A sapkája hátra van fordítva, így nem akadályozza, ha hatalmas mellekkel vizsgálja szexbabáját. A felsője már félig le van rakva, de teljesen leveheted – a vetkőzés ANNYIRA szexi tud lenni, ráadásul már most is az egyik legjobb igazi baba Quinn helyettesítője.
Ez a nagy mellű szexbaba még az arcáról nézve is sokkal jobb, mint a legjobb nagy zsákmányos tömör baba. Nem hisz nekünk? Találkozz Rae-vel, és próbáld ki!
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 166 cm |
| Mellbőség | 82 cm |
| Derék | 52 cm |
| Csípő | 85 cm |
| Nettó tömeg | 33 kg |
| Orális mélység | 13 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 17 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.