Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 165 cm |
| Breast Line | 101 cm |
| Derékvonal | 86 cm |
| Hip Line | 108 cm |
| Vállszélesség | 35 cm |
| Láb hossz | 83 cm |
| Kar hosszúság | 57 cm |
| Comb vonal | 65 cm |
| Borjú vonal | 33 cm |
| Lábméret | 21 cm |
| Nettó tömeg | 55 kg |
| Orális mélység | 13 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.