Leírás
Róla
Bordélylátogatás nem tanácsos. Most kedvére beszerezheti az olcsó TPE babák egyikét. A meztelen szexi babákkal biztos lehet benne, hogy nem fertőződik meg az STI-kkel. Csak ügyeljen arra, hogy használat után tisztítsa meg.
Szexbaba képeket és pornográfiát szerezhet be a Love Doll fórumon. Ezek a képek segítenek felizgatni az előjáték során. Az erotikus babapornó szavak közé tartozik a „szexi baba meztelenül, férfiak szexbabákkal”. Az olcsó, egész testet fedő szexbabával nagyszerű választás. Ez az életnagyságú szexbaba minden korosztály számára kompatibilis.
Különböző típusú szexbabák léteznek. Származási hely alapján a szexbabát Kína és a Japán szexbabát ismerjük. Mérésre a 155 cm-es szexbabát és a 150 cm-es szexbabát kínáljuk. Mindegyik jó baba kapható, csak ízlése szerint kell választania.
Elképesztő a valósághű szexbabák elérhetősége. Kihagyhatod a randevúzást és az összes formalitást, ami egy kapcsolatban jár. Egyenesen a szexre, nincs bevezető vagy pénzköltés. A szerelmes babák kellemes megtérülést hoznak a rájuk költött pénzből.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 170 cm |
| Mellbőség | 102 cm |
| Derék | 54 cm |
| Csípő | 97 cm |
| Váll | 35 cm |
| Kar | 52 cm |
| Láb | 86 cm |
| Láb | 20 cm |
| Nettó tömeg | 41 kg |
| Orális mélység | 13 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 17 cm |
Baba Galéria


























Vélemények
Még nincsenek értékelések.