Leírás
Róla
A szexbabával való szórakozás mindig nagyszerű érzés, és egy biztos módja annak, hogy megelégedjen. A gumi latina szexbabák szerelmeseként ez a gyönyörű Alex nevű hölgy az év egyik legcsodálatosabb terméke. Ennek a valósághű emberi babáknak a népszerűsége miatt a műanyag szexbaba kibaszott fickó bevett gyakorlat.
Ez a szerelmes baba olcsó, és minden stressz nélkül belefér a havi költségvetésébe. Annyira megfizethető, hogy soha nem kell megfontolni házi szex babafejet szexbaba pornóból. Egy hiteles és minősített szexbaba torzógyár által gyártott igazi baba, amely számos minőségellenőrzésen esett át.
Ha érdekli a szexbaba ülőpozíciója bizonyos szex stílusokhoz, akkor szerencséje van. Akár szilikon babát szeretne, ez a megfelelő választás, mert soha nem kell félnie, hogy elkapják a hamis szex babát.
Méretek
| Anyag | Teljes szilikon |
| Testméret | 168 cm |
| Nettó tömeg | 27 kg |
| Teljes mell | 77 cm |
| Mell alatt | 60 cm |
| Derék | 55 cm |
| Csípő | 95 cm |
| Lábhossz | 21 cm |
| Váll | 37 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Végbélnyílás mélysége | 15 cm |
| Szájmélység (puha fej) | 12 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.