Leírás
Róla
A Latina szexbabák egyre népszerűbbek, és sokan fantáziálnak a velük való szexről. Ezeket a Latina szexbabákat úgy tervezték, hogy pontosan úgy nézzenek ki, mint a latin nők, és megfoghatod őket, és azt tehetsz velük, amit csak akarsz, mert nagyon valóságosnak tűnnek.
A hiperrealisztikus babák azért váltak népszerűvé, mert nagyon valósághűnek készültek, és hasonló érzelmeket érzel, mint amikor egy igazi nőt simogatsz. Ezeknek a manga szexbabáknak gyönyörű arcuk van, és varázsuk szexuális izgalomra késztet.
Ezek a babák nagy mellű szexbabák, hatalmas mellekkel és felálló mellbimbókkal rendelkeznek. Ezek az eladó igazi babák élethű szexbabák, és magaddal viheted őket randevúzásra egy fontos alkalomra, vagy beillesztheted őket hálószobába.
A manga babák olcsó valódi szexbabák, amelyek bekerültek kollekciónkba, sokan drágának tartják a szexbabákat, de úgy döntöttünk, hogy ezeket a babákat nagyon megfizethető áron tesszük, hogy mindenki belekóstolhasson a jó munkájukba. Miután leadta a rendelést, ezt a babát néhány napon belül kiszállítjuk.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 158cm C csésze |
| Mellbőség | 75 cm |
| Mell alatt | 60 cm |
| Derék | 49 cm |
| Csípő | 81 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Orális mélység | 13 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
| Nettó tömeg | 34 kg |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.