Leírás
Róla
A Chubby Suzy Manga Playboy Forever Love Doll az a fajta szerelmes baba, amelyik csak egyszer jön az életben. Imádni fogod a kicsomagolás folyamatát, és attól a pillanattól kezdve, hogy kicsomagolod Suzy szexbabát, és meglátod a Chubby Suzy Fuck Sex Dokk-ot teljes pompájában, minden japán szexbabát lemondasz neki. Nem találhatod meg egyetlen régi Playboy szexbaba boltban sem, és ha szereted a vastag nőket, és szeretnél egy jó élményt anélkül, hogy élethű férfi szexbabát kellene használnod a tömeg érzéséhez, akkor ezt örökké használni fogod. baba. Megette már a puncidat egy szexbaba? Mert ez egy másik készség, amellyel a Suzy szexbaba rendelkezik, olcsó szerelmes baba. Mit kívánhatna még? Nevezd el, és ez a szexi szexbaba azonnal megvalósítja.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 162 cm |
| Mell | 96 cm |
| Derék | 55 cm |
| Csípő | 98 cm |
| Váll | 38 cm |
| Láb hossz | 77 cm |
| Kar hosszúság | 65 cm |
| Lábhossz | 22 cm |
| Nettó tömeg | 42 kg |
| Orális mélység | 12 cm |
| Hüvelymélység | 22 cm |
| Anális mélység | 18 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.