Opis
O njoj
Misa je jedna od naših najboljih vrhunskih silikonskih lutaka za seks s najboljim i najrealističnijim značajkama za vaše potpuno zadovoljstvo. Zahvaljujući svom lijepom licu, seksi zaobljenom tijelu i prekrasnoj kosi, Misa vam svaki put nudi najbolje i najrealističnije iskustvo.
Najkvalitetnije silikonske lutke za cijelo tijelo poput Mise poznate su po impresivnoj razini detalja na svim svojim dijelovima. Ovi detalji nisu ograničeni samo na vizualnu estetiku. Naprotiv, razina detalja koju Misa nudi ide sve do prirodnog dojma realističnih tekstura posvuda, posebno na dijelovima koji su najvažniji.
Misina recenzija silikonskih seks lutaka pokazuje sve izvrsne značajke i kvalitetu koju ona ima. Također, ova zglobna lutka dobra je nova lutka za seks ako želite sjajne, realistične silikonske ljubavne lutke. Zahvaljujući mekim sočnim grudima na njezinim prsima, živahnoj i realistično oblikovanoj velikoj stražnjici i njezinoj mekoj, glatkoj koži koja dodirivanje njezina tijela čini užitkom kakav bi i trebao biti.
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 160 cm |
| Grudi | 98 cm |
| Ispod grudi | 70 cm |
| Struk | 66 cm |
| Hip | 105 cm |
| Duljina ruke | 64 cm |
| Širina ramena | 40 cm |
| Teleća linija | 37 cm |
| Linija bedara | 56 cm |
| Dužina noge | 74 cm |
| Veličina stopala | 22 cm |
| Oralna dubina (samo meka glava) | 12 cm |
| Vaginalna dubina | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
| Neto težina | 46 kg |
Galerija lutaka










Recenzije
Još nema recenzija.