Opis
O njoj
Predstavljamo svima jedan proizvod u koji će se svi kupci u ekskluzivnom imeniku igračaka za odrasle zaljubiti, potpuno novu crnu lutku za seks s velikim dnom, prilagođenu onima od nas koji smo zaljubljeni u obline i prsate dame. Ova fantastična lutka za seks dizajnirana je tako da joj je samo zadovoljstvo kupca u prvom planu i dostupna je u šalici veličine M kojoj nećete moći odoljeti. Ovo umjetničko djelo napravljeno je savršenim nakon intenzivnog ispitivanja prirodne estetike, od živopisne boje karamele njezine kože do očaravajućih oblina koje svakog promatrača odvode u neobjašnjivu požudu i fantazije.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 157 cm |
| Veličina grudi | H |
| Puno poprsje | 88 cm |
| Struk | 56 cm |
| Hip | 97 cm |
| Noga | 21 cm |
| Oralna dubina | 15 cm |
| Dubina vagine | 17 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
| Neto težina | 35 kg |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.