Opis
O njoj
Cijene seks lutaka mogu se činiti previsokim, ali s obzirom na poboljšanja koja će doživjeti vaš seksualni život, isplati se. Da biste kupili bucmastu seks lutku, potrebna vam je redtubeova tablica veličina seks lutke koja će vam pomoći da odredite koja je najbolja za vas. U redu je razvijati osjećaje prema lutki u punoj veličini za seksualne igračke.
Seks lutka Daenerys Targaryen vjeruje da su vaši osjećaji i fantazije valjani i čini sve kako bi ih navela na igru. Hiper realistične seks lutke imaju vibrirajuće postavke koje čine seks realističnim. Love doll sex tvornice su vješte u izradi ovih stvarnih sex lutki seksi i uzbudljive za vaša seksualna osjetila.
Porno ženska seks lutka želi da je koristite na svaki mogući seksualni način. U vašim je rukama prilagoditi seks lutku da vam ugodi onako kako ste zamislili. Biti s lutkom pune veličine seksualnih igračaka ostvaren je san.
Dimenzije
| Materijal | Silikonska glava + TPE tijelo |
| Visina | 170 cm |
| Gornje poprsje | 83 cm |
| Ispod poprsja | 58 cm |
| Struk | 56 cm |
| Hip | 97 cm |
| Noga | 90 cm |
| Noga | 21 cm |
| Dubina vagine | 17 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
| Neto težina | 40 kg |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.